House Beach
House Beach ligger inden for 14 minutters tur fra Moreias Lake og 19-minutters gåtur væk fra Predio da Antiga Estacao Ferroviaria.
Indkvarteringen ligger inden for 1 km fra byens centrum. Denne indkvartering omkring 400 meter fra Padaria O Cicero, hvor gæsterne kan nyde måltider. Du kan komme til Bom Jesus dos Navegantes Church om få minutter i bil.
- Lokale seværdigheder
- Praca Sinha Trevia1 km
- Praca de Sao Francisco1 km
- Lago Grande1 km
- Igreja do Sao Francisco1,9 km
- Maceio Beach750 m
- Escola Profissionalizante2 km
- Liceu de Camocim800 m
- Amor Island950 m
- Barrinha Beach700 m
- Lufthavne
- Jericoacoara lufthavn91 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
På værelset
- Dagligstue
- Omklædningsområde
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i House Beach villa?
Gæster på House Beach villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor meget koster det at booke House Beach villa?
Den gennemsnitlige pris i House Beach villa er 53$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til House Beach villa?
Du kan bo på House Beach villa med dit kæledyr.